2013 m. gruodžio 8 d., sekmadienis

December Daily. 1-3 dienos.

Šiais metais, visai netikėtai (vieną naktį prabudusi vidury nakties ir vis negalėdama užmigti :D ) sugalvojau pildyti Kalėdų laukimo albumą, angliškai vadinamą "December Daily" ("Kasdieninis gruodis"). Tą naktį sugalvojau ir albumo pavadinimą bei pasirinkau spalvas, kuriomis norėsiu jį dekoruoti (labai daug baltos spalvos įvairiomis faktūromis bei žydra spalva, taip pat šiek tiek raudonų akcentų bei daug daug blizgučių - daugiausia aukso spalvos).

Kadangi vieną kartą panašų projektą jau dariau ("Daily Week") ir jis iš manęs pareikalavo labai daug jėgų bei įtampos, pildydama šį albumą nusprendžiau į projektą žiūrėti paprasčiau - stengtis įamžinti ne visus dienos įvykius, bet tam tikras temas, kas reikalautų mažiau aprašymų bei nuotraukų (kadangi esu smulkmeniška, tai padėtų man mokytis sistemiškumo).

Vienas iš DD pildymo tikslų - išmokti skrebinti kitokiu stiliumi, panaudojant daug mažų detalių. Visada žavėjausi Živilės DD, Smash'ais ir mini albumais. Net tada, kai ji neskrebina, jos puslapis - mano vienas dažniausiai lankomų; kaip ir dar vienos amerikietės, Danielle's Flanders, kurios skrebinamomis detalėmis taip pat be galo žaviuosi.

Dar vienas tikslas - priemonių valymas :D Labai patiko Agnėjos pastebėjimai, skrebinant DD, perskaityti dar pernai. Prieš prasidedant gruodžiui, atsirinkau priemones, kurias norėjau panaudoti DD albume.

Degiau entuziazmu prieš pradėdama albumą. Bet, staiga, vos nemečiau projekto jam vos beprasidėjus - pasigaminau nuotraukas, o jos man pasirodė per didelės (taip pat nusivyliau ir savo fotografavimo įgūdžiais), atsispausdinau tekstą - jis netiko... Žodžiu, viskas tik blogai... Bet... Vis gi... Pildyti pradėjau... Ir procesas man patiko :) Tikiuosi užteks laiko ir ryžto jį pabaigti :)

Šiandienai pirmos 3 dienos bei DD viršelis:

Dešinėje esančiose kišenėlėje sudėti vaikų laiškai Kalėdų Seneliui:Niekaip nepavyko nufotografuoti embosintų snaigučių, kuris realiai blizga kaip tikras sniegas prieš saulę:
Ačiū, kad apsilankėte mano naujuose namučiuose!


9 komentarai:

 1. Ooo, pagaliau! Vis laukiau laukiau ir sulaukiau tavo albumelio :)
  Na, pradzia tai man labai patinka, idomu paskaityti kiekviena puslapiuka. Gerai, kad nemetei sumanymo. Ir spalvu derinys man prie sirdies (niekam ne paslaptis :D) Tikiuosi, nepritruksi kantrybes iki pat kaledu.
  Vienas is variantu pavadinimui pas mane irgi buvo "Kaledu belaukiant", vienodai mastom :D
  Ir aciu uz gerus zodzius mano blogui ir skrebukams :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Ir man patiko tos Danielle's blogas, uzsisakiau naujienas pastu :)
  O Agnejos pastebejimus buvau praleidusi! Einu skaityt :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Živile, ačiū :) Tikiuosi ir aš, kad pavyks užbaigti šį albumą. Ir ačiū tau už įkvėpimą skrebinant :*

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai labai! LABAI! ;) Tikiu, kad uzbaigsi ;) Susitvarkei su savaite, susitvarkysi ir dabar ;) Lauksiu kitu dienu ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nagi labai šauni pradžia, tad tik pirmyn ir pirmyn. :) Lauksiu kitų įrašų. :)
  Kažkaip supratau, kad nieko aš neapsišvietusi ir nepaskaičiusi apie tuos DD projektus, eisiu pasidomėti tavo paliktomis nuorodomis. ;)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Neringa :) Aš tavojo DD laukiu - įdomi nuotraukų serija, tai ir DD, manau, bus išskirtinis :)

   Panaikinti
 6. Kaip smagu, kad nepasidavei! Tik siandien pastebejau, kad darai DD..kazkaip tavo blogo nebuvau i savaji isivedus..dabar jau ivedziau, ir uzsuksiu kaskart kai atnaujinsi irasa:) Sekmes darbuojantis!
  p.s. as taip pat nuotraukas pasidariau ir nusivyliau savo "fotografes" igudziais:)

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Ačiū, Eglu :) Be skrebinimo kartu teks ir fotografavimo mokytis :D

   Panaikinti