2013 m. gruodžio 19 d., ketvirtadienis

December Daily. 4-10 dienos.

Albumą papildžiau šešiomis dienomis.

Įvykių iki šiandien buvo daug - teko su Roku pagulėti netgi ligoninėje, turėjome svečių, todėl prisėsti prie albumo visiškai nebuvo laiko... Darant albumą, apima dvejopos nuotaikos - ir džiaugiuosi juo, ir kartais klausiu savę ar net nervinuosi, kodėl jį pradėjau... Būtinai noriu DD užbaigti iki Kalėdų...Blizgučiai iš arčiau :D Ot šarka...  :D


8-os dienos tekstas paslėptas. "Happy" specialiai atvirkščiai - su potekste, kad ta diena visai nebuvo džiaugsminga...


9-os dienos trečias ir ketvirtas kavutės puodelis gertas su skrebukėmis :D Mane, fotkinančią, savo kavą nufotkino Simona :DAčiū, kad apsilankėte!

6 komentarai:

 1. Tai pas jus irgi gimtadienis gruodi! Sveikinimai!
  Sakai- sarka ;) Man irgi patinka blizguciai- taip labai sventiska, kalediska ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Agnėja, ir ne vienas gimtadienis :D Vienas paskui kitą! 11 dieną dičkio gimtadienis :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Oj tai dar smagiau :D Pas mus irgi gimtadieniai pasipila nuo lapkricio pabaigos vienas po kito ;)
  vz. visas gruodis - vienas didelis balius ;D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Paskutines dienos musu namuose buvo baisiai uzimtos, kad narsyt po blogus mazai laiko buvo. Ir pasirodo daug praleidau! Tikiuosi tavo berniukui nieko rimto? Joo, nefaina, kai susergi tokiu metu... Bet ligos svenciu nepaiso. Bet tikiuosi, nesustosi ir uzbaigsi albumiuka, nes jau daug pasistumejai i prieki. O kodel tave nervina jis?
  Beje, man labai patiko tavo kavinis puslapis :) toks nuotaikingas. Ir tas snieguotas toks romantiskas. As irgi uz blizgucius! Dazniausiai tik per kaledas, bet planuoju dazniau isileisti juos i savo gyvenima :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. oops, kazkaip pamirsau, kad cia ankstesnes gruodzio dienos, tad jau turbut pasveike esat visai :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. Pas mus užpraeita savaitė buvo labai įtempta, dienos, kurios jau yra suskrebintos (beveik visos dienos :) ).

  Šiais metais lengviau ligos atsikratėm, nes daug skysčių Rokas sirgdamas gėrė (žinojo, kad jei negers, gresia ligoninė ir kateteris :) bet vis tiek ligoninės nepavyko išvengti, nors pas gydytojus kreipėmės jau sveikstantys). Mes beveik kasmet po vieną kartą gulamės (pernai tarpušventyje - atsigulėm gruodžio 26 d., namo išsiprašėm 31 d.). Tikiuosi, kad šįkart mums pavyko nustatyti ligų priežastį ir vėliau paskirtas gydymas padės :)

  Tu mane užkrėtei blizgučiais :D Pas mane net nagai "suskrebinti" :D Su auksiniais blizgučiais ir kristaliukais - skrebo įtaka :D Seniau nemėgau blizgučių ir tuo labiau ant NAGŲ! :D

  AtsakytiPanaikinti